Nowa forma płatności w Biedronce OD DZISIAJ!

Lifestyle Data publikacji: 16 września 2018

fot. By Jacek HalickiPraca własna, CC BY-SA 4.0, Link

Od poniedziałku 17 września w sklepach Biedronka dostępna będzie nowa forma płatności. Jeronimo Martins nie podało jeszcze publicznie informacji, ale jak wiemy ze źródła Cashless, nowa metoda płatności wdrażana będzie dzisiaj, a jutro ma rozpocząć się kampania informacyjna.

Blik w Biedronce

Blik to właśnie nowa forma płatności, która wdrożona zostanie w sieciach sklepów biedronka. Dzisiaj Klikiem można płacić choćby w takich sklepach jak Aldi, Aucahn, Dino, FreshMarket, Żaka, Rossmann oraz innych. Z Blika mogą korzystać wszyscy Klienci banków, które go obsługują, oto ich lista:

 1. Alior Bank
 2. Bank Milieniom
 3. Santader Ban Polska
 4. ING Bank Śląski
 5. mBank
 6. PKO Ban Polski
 7. Orange Finanse
 8. Getin Bank
 9. T-Mobile Usługi Bankowe
 10. BGŻ BNP Paribas
 11. Raiffeisen Polbank
 12. Credit Agricole
 13. Bank Pekao S.A.

Po co mi Blik?

Jest to forma płatności, która nie wymaga od nas posiadania portfela czy karty płatniczej przy sobie. Jedyne czego potrzebujemy to telefon z dostępem do internetu oraz aplikację banku, który wspiera płatności Blikiem.

Jak płaci się Blikiem w kasie sklepu?

Wystarczy poinformować sprzedawcę, że chcemy zapłacić Blikiem. Uruchamiamy aplikację banku i wyświetlamy kod Blik. Przepisujemy go na terminalu, potwierdzamy transakcję pinem w aplikacji banku i gotowe. Poradnik krok po kroku możecie zobaczyć poniżej.

Poradnik krok po kroku

Źródło artykułu: https://pikio.pl/biedronka-nowa-metoda-platnosci/

Podobne artykuły