Niesamowite zastosowania zalewy po ogórkach!

Kategoria: Kuchnia
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2016-04-10

Gdy otworzymy ogórki i je wykorzystamy zazwyczaj wylewamy zalewę do zlewu. Od dzisiaj przestaniesz to robić – okazuje się, że ma ona wiele praktycznych zastosowań, które musisz sama wypróbować :)

2016-04-10_195628

Już nie długo wakacje i czas na opalanie. Jeśli jednak sparzysz się na słońcu namocz wacik w zalewie z ogórków i dokładnie przetrzyj wszystkie miejsca spalone przez słońce. Złagodzi to ból i pieczenie. Musisz to wypróbować!

Zaobserwuj nas na Facebooku

woda-po-ogorkach-1

Jest wiele metod na kaca, jedną z nich i to bardzo skuteczną jest picie wody z ogórków. Zawiera ona dużo witaminy C, która pomaga oczyścić organizm z toksyn. Reguluje również poziom mikroelementów i zasadowe pH, które koi zakwaszony żołądek.

kac-marihuana

Jeśli męczą Cię częste skurcze również powinnaś pić wodę z ogórków. Zwłaszcza jeśli biegasz po każdym biegu powinnaś wypić 1/4 szklanki soku z ogórków – to zalecają trenerzy.

skurcze miesni

Jeśli masz problemy z żołądkiem czy zgagą to już jeden łyk wody z ogórków przed posiłkiem może Ci pomóc i sprawić, że dolegliwości nie wystąpią.

ClXWO0vVcHoBL5N

Masz miedziane naczynia? Na gąbkę dodaj trochę soku z ogórków i wyszoruj nią miedziane garnki. Dzięki temu odzyskają dawny blask :)

2edcdeaf7561be4c_1180235

 

Podobne artykuły