8 października 2017

Te dwa naturalne produkty pomogą Ci osiągnąć wymarzoną wagę

Utrata wagi to dla wielu wielkie wyzwanie. Ale uwierzcie mi, można schudnąć i to dużo wcale nie wywdzięczając się na siłowni i nie głodząc. Oczywiście musicie zachować dietę, zrezygnować z cukru, ograniczyć tłuszcz, zwiększyć ilość warzyw w diecie i jeść chude mięso. Musicie również zachować regularność posiłków i efekty przyjdą same. Aby przyszły jeszcze szybciej możecie zastosować ten napój, który pomoże Wam schudnąć!

Przygotowanie naparu jest bardzo proste. Będziemy wypijać go przed snem. Codziennie jedna porcja czyli szklanka. Napar też ma bardzo dużo pobocznych właściwości, które również są dla nas cenne.

  1. Leczy infekcje pęcherza moczowego
  2. Zwalcza wysoki cholesterol
  3. Zapobiega chorobom serca
  4. Wzmacnia odporność
  5. Pomaga na bóle brzucha
  6. Potrafi zmniejszyć objawy trądziku
  7. Zmniejsza efekt wypadania włosów

Składniki na napar

  • 2 łyżki miodu
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 250ml wody

Przygotowanie naparu

Wodę należy zagotować w rondelku. Dodajemy do niej cynamon gdy zacznie wrzeć i gotujemy jeszcze przez 3 minuty. Następnie pozostawiamy wodę do ostygnięcia, gdybyśmy dodali do niej miód teraz gdy jest gorąca, to zabiłoby wszelkie jego właściwości. Gdy woda już ostygnie dodajemy miód i wypijamy jedną porcję przed snem.

Możecie również przygotować sobie większą ilość napoju na kilka dni i trzymać ją w lodówce. Jednak najlepiej aby była przygotowana na świeżo. To zależy od tego jakim czasem dysponujecie.

Najzdrowsza przekąska w ciągu dnia

Orzechy to świetna przekąska, którą możecie zastosować w ciągu dnia Pewnie powiecie, zaraz orzechy to źródło kalorii i tłuszczu. Oczywiście, ale musimy pamiętać o tym, że kalorie kaloriom nie są równe. Orzechy są bogate w błonnik i zdrowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Dlatego orzechy są w odpowiedniej ilości mogą nam tylko pomóc.

Badania przeprowadzone przez Uniwersytet w Luizjanie pokazują, że ludzie, którzy codziennie jedli orzechy są o 25% mniej podatni na otyłość i o 21% mają węższą talię od osób, które ich nie jedzą. Dzięki orzechom czujemy się bardziej syci, możemy zjeść mniej i czuć się dobrze. Dzięki temu zwiększa efektywność odchudzania. 1/3 filiżanki dziennie orzechów dostarcza nam wszystkiego tego czego potrzebujemy w tym witamin, minerałów oraz energii.

Słów kilka o suplementach diety

Pamiętajcie, że gdy korzystacie z pomocy dietetyków w sieciach dietetycznych, których nazw nie będę wymieniać. Dostajesz tam często suplementy diety, które pomagają Ci schudnąć. Tak naprawdę to nic innego jak połączenia naturalnych środków, które pomagają schudnąć. Sprawiają, że czujemy się syci lub przyśpieszają przemianę materii. Pomagają też często usunąć wodę z organizmu co daje szybsze efekty odchudzania, a my czujemy się dzięki temu zmotywowani i chętniej płacimy za kolejne wizyty. Taką domową suplementację możecie przecież stosować samodzielnie. Nie mówię tak dlatego, żeby Was przestraszyć czy zniechęcić.

To Wasz wybór czy chcecie z nich korzystać czy nie. Sama korzystałam z pomocy takiego dietetyka i wiem dokładnie jak się to odbywa. W trakcie przestałam brać te suplementy i nic o tym nie mówiłam. W niektórych bardzo popularny jest napar z karczocha, który możemy zrobić samodzielnie nie płacą fortuny za każdą wizytę. I wiecie co, nadal można było schudnąć :) To nie żadna magia, to po prostu działanie natury.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.