Napój pietruszkowy pomoże Ci pozbyć się oponki!

Chcesz pozbyć się oponki? Zacznij stosować ten napój na bazie pietruszki, który pomoże Ci skutecznie schudnąć i pozbyć się brzuszka. Pietruszka z jednej strony działa moczopędnie wpływa więc na retencję wody w organizmie. Dzięki temu nie tylko się jej pozbywamy co również wpływa na wagę i opuchnięcie naszego ciała, ale również pozbywamy się toksyn. Te natomiast zmniejszają metabolizm sprawiając, że odchudzanie jest jeszcze trudniejsze.

Napój z pietruszki na oponkę

Pijąc ten napój możesz bardzo łatwo osiągnąć efekt zrzucenia 2.5kg tygodniowo. Pamiętaj jednak, że aby tak się stało musisz stosować się do zasad zbilansowanej diety i dobrać odpowiednią kaloryczność posiłków. Sam suplement nie da nic jeśli będziesz napojem z pietruszki popijać pizzę. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest sposób stosowania. Napój pijemy przez 5 dni i nie dłużej! Jeśli chcemy ponownie skorzystać z tego suplementu, możemy zrobić to dopiero po 10 dniach.

Składniki

  • pęczek natki pietruszki
  • 1 cytryna
  • 250ml wody

Przygotowanie jest bardzo proste. Pietruszkę myjemy i siekamy, a następnie wrzucamy ją do blendera. Wyciskamy sok z jednej cytryny i dodajemy wraz z wodą do pietruszki. Następnie całość blendujemy i wypijamy z samego rana podczas śniadania.

Skomentuj

Napój pietruszkowy pomoże Ci pozbyć się oponki!