Napój, który ułatwi Ci pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej

Zdrowie Data publikacji: 15 lutego 2016 / Aktualizacja: 2018-04-17

DomPelenPomyslow---Najlepsze-pomysły-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Jego przygotowanie zajmie nam jedynie kilka chwil, ale za to będziemy mogli Cieszyć się napojem, który pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy. Oczywiście musisz pamiętać aby podczas kuracji stosować się do zasad zdrowego żywienia, które znajdziecie tutaj.

Składniki

  • 1 łyżka korzenia mniszka
  • 1 łyżka świeżego startego imbiru
  • szczypta cynamonu
  • 5 liści mięty
  • 1,5 szklanki wody
  • 2 łyżki stołowe miodu

Następnie z wymienionych składników przygotowujemy prosty napar. Wystarczy wszystko zagotować i odczekać aż ostygnie. Możesz zrobić sobie od razu większą ilość na cały tydzień i przechowywać go w lodówce.

Rano przed śniadaniem pij szklankę naparu – podgrzej go w mikrofalówce aby był ciepły. Drugą wypij przed obiadem, a trzecią przed kolacją. Zawsze pij go ciepłego. Wystarczy, że będziesz go pić trzy razy w tygodniu np. Poniedziałek, Środę i Piątek gdy najłatwiej jest uregulować sobie godziny posiłków – wiadomo, jak bywa w weekendy gdy robi się różne rzeczy :)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły