Napój, który musisz zacząć pić przed snem aby szybciej tracić wagę

Zdrowie Data publikacji: 05 października 2016 / Aktualizacja: 2018-02-06

Czy wiesz, że możesz chudnąć nawet podczas snu? Kluczem do sukcesu jest odpowiednie stymulowanie metabolizmu. Organizm podczas snu dalej pracuje. Trawi pożywienie, regeneruje organizm i odzyskuje siły.

Napój wspomagający odchudzanie

Metabolizm podczas snu jednak nieco zwalnia bo nie musimy ponosić wysiłku fizycznego. Jeśli go nawet nieznacznie podniesiemy to zaczniemy spalać więcej kalorii, a przez to chudnąć nawet podczas spania.

drink-this-before-you-sleep-at-night-to-have-less-weight-in-the-morning-recipe-included-768x402

W podniesieniu metabolizmu podczas snu pomoże nam pewien napój. Kilka przepisów na podobne napoje już pokazywaliśmy, ale ten jest nowy i zdecydowanie lepszy w smaku od niektórych naparów. Do jego przygotowania będziemy potrzebować:

  • woda
  • 2 łyżeczki cynamonu
  • 2 łyżeczki miodu

Miód i cynamon to dwa kluczowe składniki. Miód jest idealnym lekiem wzmacniającym odporność, dodającym energii i dobrze wpływającym na nasz ogólny stan zdrowia. Cynamon natomiast to przyprawa, która niesamowicie poprawia krążenie, obniża poziom cholesterolu oraz przeprawia przemianę materii.

Przygotowanie

Do garnka wlej 2/3 szklanki wody. Doprowadź ją do wrzenia i dodaj cynamonu. Pozostaw na małym ogniu przez 15 minut. Po tym czasie poczekaj aż napój ostygnie i dodaj miód. Wymieszaj oraz wypij. Najlepiej przed samym pójściem do łóżka.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły