Najpiękniejszy i najlepiej przemyślany domek z przyczepy jaki widzieliśmy

Wnętrza Data publikacji: 13 sierpnia 2017

Koncepty małych domów w przyczepach nie są niczym nowym. Można je spotkać już od wielu lat. Jednak ten domek podoba mi się wyjątkowo bardzo, jest przemyślany, przytulny i po prostu ładny :)

Jak wygląda z zewnątrz już wiecie. Czas więc zajrzeć do środka. Po wejściu znajduje się niewielkie miejsce do zdjęcia i powieszenia ubrań.

Kuchnia znajduje się nieco wyżej bo pod nią znajdziemy dodatkowe miejsce na przechowywanie swoich rzeczy. To bardzo praktyczne.

Gdy odwrócimy się w drugą stronę zauważymy miejsce do wypoczynku z narożnikiem. Obok znajduje się szafa, która jednocześnie pełni rolę biurka. Wszystko jest wykonane w ciekawym, trochę loftowym stylu.

Jak widać nad salonem znajduje się sypialnia. W takim małych domach to rozwiązanie jest już chyba standardem. Pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca.

Jednak to co je wyróżnia od innych to to, że łóżko znajduje się na specjalnych szynach i można spuścić je na dół gdy idziemy spać.

Samą kanapę również można zamienić w łóżko. Szafka, którą widzicie obok posiada zasuwane drzwiczki, które w razie potrzeby zamieniają się w stół :)

Genialne wykorzystanie małej przestrzeni i przemyślenie elementów. Naprawdę to mi się podoba :)

Oczywiście nie zabrakło łazienki. Znajduje się ona za przesuwnymi drzwiami zaraz obok kuchni. Nie jest wielka, ale jest tam wszystko czego potrzeba. Toaleta oraz prysznic wraz z ciepłą wodą.

Gdy nie korzystacie z łazienki wystarczy wysunąć ukryte tam szafki aby zamienić toaletę w schowek, spiżarnię czy szafę.

Naprawdę świetnie przemyślany dom. Możecie go obejrzeć dokładnie na wideo poniżej :)

Podobne artykuły