13 listopada 2014

Najlepszy spalacz tłuszczu

Starasz się pozbyć zbędnych kilogramów, ale do tej pory nic nie skutkuje ? Być może nie polubisz smaku tego cudownego napoju, ale wielu ludzi potwierdza ,że pomógł im umyzkać wagę, o jakiej zawsze marzyli.Po wskazaniu składników oraz sposobu ich użycia , opiszę dlaczego właśnie takie składniki należy użyć?

Składniki

  • 1 łyżka soku jabłkowego
  • 1 łyżka mielonej papryki chili
  • sok z 1 cytryny wraz ze skórką

Przygotowanie

  1. Obrać cytrynę i zalać skórkę 240 mililitrami gorącej wody.
  2. Po 10 minutach , dodać trochę soku z cytryny , sok jabłkowy i mielone chili .
  3. Dobrze wymieszać przed każdym łykiem , i spożywać ten napój po każdym posiłku .

Dlaczego należy się pić ten napój ?

Mielone chili zwiększa trawienie i przemianę materii oraz stymuluje proces spalania tłuszczu . Kapsaicyna , składnik jaki można znaleźć w papryce chili , pobudza układ nerwowy do wytwarzania ciepła w organizmie , który stymuluje proces spalania kalorii.

Cytryna natomiast zawiera składnik , który spowalnia odkładanie się tkanki tłuszczowej , a skórka cytrynowa zawiera polikosanol , korzystny w procesie spalania tłuszczu .

Sok jabłkowy – rzeczywiście regularne spożywanie soku jabłkowego w umiarkowanych ilościach , pomaga w rozcieńczeniu tłuszczu.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.