4 stycznia 2015

Najlepszy spalacz tłuszczu

2015-01-04_003415

Starasz się pozbyć zbędnych kilogramów, ale do tej pory nic nie skutkuje ? Być może nie polubisz smaku tego cudownego napoju, ale wielu ludzi potwierdza ,że pomógł im umyzkać wagę, o jakiej zawsze marzyli.Po wskazaniu składników oraz sposobu ich użycia , opiszę dlaczego właśnie takie składniki należy użyć?

Aby przygotować nasz napój odchudzający będziemy potrzebować następujących składników:

  • 1 łyżka soku jabłkowego
  • 1 łyżka mielonej papryki chili
  • sok z 1 cytryny wraz ze skórką

Przygotowanie jest bardzo proste. Najpierw wystarczy obrać cytrynę i zalać skórkę 240 mililitrami gorącej wody.Po 10 minutach , dodać trochę soku z cytryny , sok jabłkowy i mielone chili. Dobrze wymieszać przed każdym łykiem , i spożywać ten napój po każdym posiłku.

Dlaczego należy się pić ten napój?

Mielone chili zwiększa trawienie i przemianę materii oraz stymuluje proces spalania tłuszczu . Kapsaicyna , składnik jaki można znaleźć w papryce chili , pobudza układ nerwowy do wytwarzania ciepła w organizmie , który stymuluje proces spalania kalorii.

Cytryna natomiast zawiera składnik , który spowalnia odkładanie się tkanki tłuszczowej ,
a skórka cytrynowa zawiera polikosanol , korzystny w procesie spalania tłuszczu .
Sok jabłkowy – rzeczywiście regularne spożywanie soku jabłkowego w umiarkowanych ilościach, pomaga w rozcieńczeniu tłuszczu.

Co jeszcze mogę pić?

To oczywiście nie jedyny napój odchudzający, który wspomoże Twoją dietę. Możesz też zastosować przepis na Sassy Water. Uważany jest za jeden z najskuteczniejszych napojów odchudzających, a już na pewno jest jednym z najbardziej znanych. Jeśli jesteś ciekawa, jak go przygotować tutaj znajdziesz przepis na Sassy Water.

 

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.