Najlepszy domowy sposób na ból zęba

Zdrowie Data publikacji: 13 grudnia 2016

coconut-oil-toothpaste-fb

Jak uśmierzyć ból zęba? Gdy boli Cię ząb wypróbuj ten domowy sposób na ból zęba. Dzięki niemu ból minie szybciej niż Ci się wydaje. Nie musisz stosować żadnych proszków.

Oczywiście nic nie zastąpi wizyty u dentysty. Bolącego zęba należy leczyć. Jednak zanim zdążysz się umówić i udać do specjalisty możesz pomóc sobie pokonać ból. Ból zęba bowiem należy do tych najbardziej okropnych bóli, które odbierają nam wszelkie chęci do życia.

Olejek goździkowy na ból zęba

Dr Josh Axe w swoim filmie zatytułowanym „Jak leczyć ból zęba na szybko” mówi, że olejek goździkowy to w literaturze medycznej najlepszy z olejków. Jest antyoksydantem i może uśmierzyć ból. Wystarczy wmasować go w bolącego zęba i dziąsło. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, kto ma olejek goździkowy? Praktycznie nic, równie dobrze możemy jechać po tabletki. Dlatego spróbujmy czegoś innego. Ten produkt na pewno każdy ma w domu.

2016-12-13_184805

Każdy za to powinien mieć goździki, są często stosowaną przyprawą. Wystarczy je zetrzeć w moździerzu, a następnie połączyć z jakimś olejem np. kokosowym. Teraz nasze domowe lekarstwo wmasowujemy w miejsce bólu. Ból ustępuje naprawdę szybko.

Źródło artykułu: http://www.lifebuzz.com/toothache/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły