Co za matka… więziła 12-letniego syna w łazience przez rok czasu!

Lifestyle Data publikacji: 13 stycznia 2017

Brandy K. Jaynes z Toquerville zasłużyła na tytuł najgorszej matki roku. To co zrobiła jest po prostu niewyobrażalnym okrucieństwem. Więziła swojego 12-letniego syna przez rok w łazience.

Wychowywała go w samotnie, ale ojciec próbował nawiązać z synem kontakt. Niestety mimo wielu prób nie udało mu się, w końcu zawiadomił policję. Okazało się, że matka zamknęła go w łazience i tam przetrzymywała. Chłopiec ledwo trzymał się na swoich nogach i ważył zaledwie 15 kilogramów.

Policjanci będąc w pomieszczeniu odkryli, że ma ono dwa dodatkowe zamki zamykające pomieszczenie od zewnątrz. Wewnątrz znaleźli puszki po paru konserwach, Brudny koc oraz kamery, dzięki którym matka spoglądała na chłopca. Świadczy to jedynie o celowym i zamierzonym bestialskim działaniu tej kobiety.

Matka policji tłumaczyła, że syn spędzał tam czas bo lubił, a ona w trosce o bezpieczeństwo wychodząc z domu zamykała go tam. Dlaczego jednak o tym piszemy? Tak naprawdę możemy nie zdawać sobie sprawy, co dzieje się za ścianą naszego mieszkania. Często nie chcemy po prostu wsadzać nosa w nieswoje sprawy i dobrze, ale gdy mamy podejrzenia reagujmy. Ojciec, który przez rok nie mógł nawiązać kontaktu z synem przez matkę powinien stanowczo zareagować dużo wcześniej. Jeśli i Ty widzisz coś niepokojącego nie zakładaj rąk, czasami są rzeczy dużo ważniejsze niż spokój.

Podobne artykuły