Łykał kilka tabletek na odchudzanie dziennie – nie popełnij tego błędu co on!

Marzysz o idealnej sylwetce? Nie ty jedna. Ten 25-letni tata również chciał wyglądać idealnie dla swojego dziecka. Chciał schudnąć i mieć więcej energii by móc się z nim bawić. Zaczął łykać po kilka tabletek wspomagających odchudzanie. Jednak konsekwencje jego czynu będą poważne.

Chciał szybko osiągnąć efekt. Jednak nic nie przychodzi samo a kuracja farmakologiczna może siać spustoszenie w organizmie osoby odchudzającej się w ten sposób. Przedawkował tabletki na odchudzanie w wyniku czego temperatura jego ciała wzrosła do 42,5 °C!

Od razu trafił do szpitala, ale tam okazało się coś jeszcze gorszego. Z powodu związków chemicznych, z których składały się tabletki cześć jego nogi zaczęła umierać, a sam pacjent został uśpiony farmakologicznie i wprowadzony w stan śpiączki.

To są jednak efekty, które są widoczne w skutek przedawkowania. Wyobraźmy jednak sobie co się dzieje z organizmem osoby, która stale spożywa te środki w dozwolonych dawkach. Nie wydaje mi się, aby nie miały one negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Dlatego jeśli chcemy się odchudzać najlepiej wybrać naturalne sposoby!

Skomentuj

Łykał kilka tabletek na odchudzanie dziennie – nie popełnij tego błędu co on!