Łykał kilka tabletek na odchudzanie dziennie – nie popełnij tego błędu co on!

Marzysz o idealnej sylwetce? Nie ty jedna. Ten 25-letni tata również chciał wyglądać idealnie dla swojego dziecka. Chciał schudnąć i mieć więcej energii by móc się z nim bawić. Zaczął łykać po kilka tabletek wspomagających odchudzanie. Jednak konsekwencje jego czynu będą poważne.

Chciał szybko osiągnąć efekt. Jednak nic nie przychodzi samo a kuracja farmakologiczna może siać spustoszenie w organizmie osoby odchudzającej się w ten sposób. Przedawkował tabletki na odchudzanie w wyniku czego temperatura jego ciała wzrosła do 42,5 °C!

Od razu trafił do szpitala, ale tam okazało się coś jeszcze gorszego. Z powodu związków chemicznych, z których składały się tabletki cześć jego nogi zaczęła umierać, a sam pacjent został uśpiony farmakologicznie i wprowadzony w stan śpiączki.

To są jednak efekty, które są widoczne w skutek przedawkowania. Wyobraźmy jednak sobie co się dzieje z organizmem osoby, która stale spożywa te środki w dozwolonych dawkach. Nie wydaje mi się, aby nie miały one negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Dlatego jeśli chcemy się odchudzać najlepiej wybrać naturalne sposoby!