Lekarz Bartosz Fiałek tłumaczy czym jest szczepienie przeciw COVID-19

Zdrowie Data publikacji: 14 grudnia 2020

Lekarz Bartosz Fiałek wyraził w swoim wideo opublikowanym na Facebooku dezaprobatę dla ogólnej negacji szczepionek na COVID-19. Dowody, które najczęściej są podawane przeciwko zaszczepieniu się i które rozpowszechniane są przez niektóre media, według Pana Bartosza Fiałka są paramedyczne i paranaukowe. Jest to wynikiem zaprzepaszczonej edukacji medycznej w społeczeństwie.

Lekarz Bartosz Fiałek „Zaszczepię się”

Według Lekarza Bartosza Fiałka brakuje kampanii edukacyjnej, które wytłumaczyłaby dlaczego warto i dlaczego trzeba zaszczepić się przeciw COVID-19.

Właśnie w tym celu powstał ten film, w którym Lekarz Bartosz Fiałek stara się wytłumaczyć w prosty sposób po co szczepić się na koronawirus.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły