Kobieta zemściła się na swoim mężu w Walentynki. Stało się to hitem Internetu!

Lifestyle Data publikacji: 15 lutego 2021

Walentynki to dzień zakochanych. Gloria widocznie nie czuła się wystarczająco kochana przez swojego męża bo postanowiła się w tym dniu na nim zemścić. Przygotowała więc dla niego nietuzinkowy prezent na Walentynki, a nagraniem podzieliła się w Internecie. Szybko stało się ono hitem!

Zemsta na mężu

Okazuje się, że jej mąż bardzo lubił przeglądać zdjęcia innych dziewczyn na Instagramie. Dlatego żona przygotowała dla niego pudełko ze zdjęciami dziewczyn, które polubił na Instagramie.

@gr93la

What did you gets get your man for Valentine’s Day ?😁 #fyp #valentinesday #messytiktok #couplegoals #crazy #fypシ

♬ Thru Your Phone – Cardi B

Nagrała również reakcję męża na prezent, który dla niego przygotowała. Chyba jednak nie domyślił się przekazu bo z prezentu ucieszył się i uznał, że jest bardzo ładny.

@gr93la

I have a sense of humor with my man! I don’t know about y’all but I thought this was the perfect gift 🤣 He loved it 😘 #gorgeousgirls #fyp #joke

♬ original sound – Gloria

Być może chciała mu w ten sposób pokazać, że chciałaby, aby ją obdarzał większym zainteresowaniem, a nie dziewczyny w Internecie, których nawet nie zna. Może miał to być po prostu zwykły żart. Chociaż wydaje nam się, że ma on drugie dno i jest to forma zemsty :)

Podobne artykuły