Kilka dobrych nawyków, które pomogą Ci zwalczyć cellulit!

Zdrowie Data publikacji: 04 sierpnia 2016

Masz problem z cellulitem? Przedstawimy Ci kilka dobrych nawyków, których warto się nauczyć aby zapobiec temu problemowi. Podobno po miesiącu człowiek wpada w nawyk, więc postarajcie się. Z początku będzie to trudne, ale potem będzie to dla Was po prostu – normalne :)

aQNktkpTURBXy9hZDc1YjM4Zjc2NDZjMzJkNzdkN2ZlNTgxZDY1OTIyOC5qcGeSlQMAAM0D580CMZMFzQMgzQHC

Poranek

Każdy dzień zacznij od wody z cytryną  – najlepiej ciepłej. Jest ona genialnym sposobem na walkę z cellulitem. Dlaczego? To może wydaje się dziwne, ale w zasadzie działania jest proste. Gdy pijemy mało wody nasz organizm zaczyna ją gromadzić na zapas. Więc tak naprawdę pijąc mniej wody możemy mieć jej za dużo. To jeden z powodów powstawania cellulitu. O cellulicie wodnym na pewno dowiedzieliście się już z reklam, ale nie trzeba kupować specjalnych środków aby z tym walczyć.

fot. wikirose.pl

fot. wikirose.pl

Jeśli zaczniecie dzień od szklanki wody z cytryną, przyśpieszycie cyrkulację wody w organizmie i dzięki temu jeden problem znika. Cytryna natomiast pomoże usuwać toksyny z waszego organizmu, które również mają negatywny wpływ na Waszą skórę i w tym również powstawanie cellulitu.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły