Kilka dekoracyjnych trików, które musisz znać

Wnętrza Data publikacji: 24 lutego 2016

Wykorzystaj otwarte szafy

Otwarte szafy wyglądają bardzo ładnie i są genialną dekoracją do mieszkania o ile zachowamy w nich porządek. Oto kilka przykładów tego jak można ładnie zorganizować takie otwarte szafy, nie tylko w garderobie ale również w kuchni. Pamiętajcie jednak, że jeśli brak Wam chęci do utrzymania w nich ładu, to nie będą dekoracją, tylko oszpecą Wasze mieszkanie.

Zdjecia-do-wpisu

Wykorzystaj stare rzeczy jako doniczki

Wykorzystaj różne ciekawe sposoby na doniczki do roślin. Nie muszą być nudne i standardowe jak w wielu domach. Można zrobić je zupełnie inaczej i ciekawiej np. wykorzystując stare kubki, puszki oraz inne elementy domu.

Zdjecia-do-wpisu

Nie kupuj nowych mebli – pomaluj stare

Nie musisz wcale wyrzucać starych mebli, mogą wyglądać o wiele lepiej jeśli tylko zechcesz poświęcić im chwilę i trochę je odmienić. Czasem wystarczy tylko farba tak jak w przypadku tych stołków kuchennych. Prawda, że wyglądają o wiele lepiej i wkomponują się w nowe pomieszczenie? :)

Zdjecia-do-wpisu

Myśl nieszablonowo – twórz swoje rzeczy

Myśl nieszablonowo. Potrzebujesz szafki? Mogą to być koszyki, kartony czy chociażby drewniane skrzynki. Ułożenie ich lub powieszenie w nieregularny sposób może nadać twoim wnętrzom naprawdę fajnego charakteru.

Zdjecia-do-wpisu

Wykorzystaj okleiny by nadać rzeczom świeżego wyglądu

Możesz również użyć tapet lub oklei żeby odmienić swoje meble czy sprzęty domowe. Czasami proste oklejenie lodówki może całkowicie odmienić Twoją kuchnię. Nie jest to ani drogie, ani trudne a wiele zmieni.

Zdjecia-do-wpisu

Podobne artykuły