Kawa z masłem sposobem na odchudzanie

DomPelenPomyslow.pl Kawa z masłem sposobem na odchudzanie

Początkowo artykuł ten ukazał się na DailyMail. Kiedy pierwszy raz o tym usłyszałam wydało mi się to dziwne, kawa z masłem? Na pewno nie wpadłabym sama na takie połączenie. Okazuje się, że potrafi naprawdę dobrze wspomóc nasze odchudzanie.

Joanna Della-Ragione, 27-latka z Londynu przetestowała tę dietę przez miesiąc. Już wcześniej eksperymentowała z jedzeniem “dobrych tłuszczy”, dlatego wydało jej się, że ten sposób naprawdę może zadziałać. Oto efekty po miesiącu diety przedstawione na zdjęciu poniżej.

DomPelenPomyslow.pl Kawa z masłem sposobem na odchudzanie

Oczywiście nie dajcie się zwieźć, nie ma diety cud. Oprócz tego również zdrowo się odżywiała i ćwiczyła. Dlaczego to działa? Wypicie rano kawy z tłuszczami nasyconymi powoduje, że organizm nie tylko spala spożyte w ten sposób kalorie, ale też przyśpiesza metabolizm i sięga po rezerwy tłuszczu.

Przepis na taką kawę jest prosty, wystarczy zaparzyć sobie kawę, a następnie dodać łyżkę masła lub oleju kokosowego, wymieszać i wypić. Oczywiście nie dodajemy już do niej mleka, śmietanki, ani cukru. Jednak smak kawy z masłem jest zbliżony do tej ze śmietanką. Spróbujcie sami :)

Skomentuj

Kawa z masłem sposobem na odchudzanie