Jeśli zbierasz naklejki na GANG SŁODZIAKÓW to jest jedna rzecz, o której musisz wiedzieć!

Lifestyle Data publikacji: 30 września 2018

fot. gangslodziakow.pl

Szał na Gang Słodziaków trwa. Każde dziecko chce mieć przynajmniej jednego słodziaka, dlatego wypada robić zakupy właśnie w Biedronce. To ciekawie przemyślana akcja, która ma skłonić rodziców do zakupów właśnie w tym sklepie, skoro i tak je musimy kupić, a dziecko chce słodziaka to czemu nie pójść do Biedronki? Jest jednak mały haczyk, o którym warto wiedzieć, a aby go poznać wystarczy przeczytać regulamin.

Akcja Gang Słodziaków trwa od 27 sierpnia do drugiego grudnia 2018 roku, punkty zbierać można jednak do 17 listopada. Naklejki można wykorzystać do właśnie 2 grudnia. Jednak w przypadku wyczerpania zapasów możemy już później nie móc ich zrealizować.

Każde 40 zł wydane w Biedronce to jeden punkt, jeśli dodatkowo mamy kartę Moja Biedronka za każde 40 zł dostaniemy jeszcze jeden punkt. Za zakup warzywa lub owocu również dostajemy 1 punt do każdych wydanych 40 zł. Są również produkty specjalne po zakupie, których za minimum 10 zł dostaniemy kolejny 1 punt za 40 zł zakupów. Gdy wszystko to połączymy możemy zyskać 4 punkty za wydane 40 zł. Aby otrzymać Słodziaka musimy zebrać 60 naklejek, które wklejamy do specjalnej książeczki. Wszystko wygląda prosto, ale zajrzyjmy do regulaminu, który kryje mały haczyk.

Gdzie jest haczyk?

Pamiętajcie o tym, że punkt 4.1. mówi o tym, że uczestnik biorący udział w akcji, potwierdza że zapoznał się z regulaminem i wyraża zgodę na określone przez niego zasady. Dlatego nie możemy tłumaczyć, że regulaminu nie widzieliśmy. Najciekawszym punktem regulaminu jest punkt 5.10. Mówi on, że:

W chwili przyznania Uczestnikowi Punktów, Uczestnik traci prawo do odstąpienia od Zakupu
i zwrotu zakupionych w ramach Zakupu produktów, o ile w odniesieniu do danego Sklepu lub
asortymentu, do takiego zwrotu byłby on uprawniony. Powyższe postanowienie w żaden
sposób nie narusza jednak uprawnień Uczestnika wynikających z właściwych przepisów o
rękojmi za wady fizyczne lub prawne lub gwarancji jeśli gwarancja została w odniesieniu do
danego produktu udzielona.

Krótko mówiąc, jeśli odbierzesz naklejki tracisz prawo zwrotu rzeczy, które właśnie zakupiłaś chociaż wcześniej w sklepach Biedronka takie prawo Ci przysługiwało. Dlatego uważaj co kupujesz podczas korzystania z akcji Gang Słodziaków. Może się bowiem okazać, że rzeczy tej już nie będziesz mogła zwrócić.

Podobne artykuły