Jeśli Twoja garderoba tak wygląda, zobacz jak prosto możesz ją zmienić!

DIY Data publikacji: 03 lipca 2017

Przyznajcie się czyja garderoba lub schowek w domu wyglądają w ten sposób? Największym problemem często nie jest brak systematyczności w odkładaniu rzeczy w odpowiedni sposób, a po prostu brak miejsca aby to zrobić. Złą organizację garderoby można łatwo naprawić co pokazuje Fix This Build That.

Sama przekonałam się na własnej skórze, że problemy w organizacji rzeczy w domu leżą nie w samych rzeczach czy lenistwie, ale po prostu w tym, że nie ma gdzie ich odłożyć. Porobiłam sobie regały w spiżarni i nagle okazało się, że może tam zapanować porządek. Do kuchennych szafek powkładałam plastikowe pudła i nagle zapanował w nich porządek, a ja o dziwo odkładam rzeczy na swoje miejsce. Bo po prostu je mają. Gdy rzeczy nie mają wyznaczonego odpowiedniego miejsca to zawsze będą stwarzać wrażenie bałaganu.

Całe przygotowanie garderoby w tym przypadku okazało się bardzo proste. Została ona podzielona na trzy sekcje. Jedna wisząca na długie kurtki i stojące przedmioty. Druga to szuflady, które zostały zrobione ze skrzynek i podpisane. Trzecia to półka na górze, która służy na rzeczy, po które sięgamy rzadziej.

Jak Wam się podoba taki pomysł na ogarnięcie tego bałaganu? :) Naprawdę, sekret tkwi w dobrej organizacji miejsca do przechowywania rzeczy. Jeśli u siebie macie takie miejsce to zamiast porządków, zacznijcie od organizacji, a wtedy rzeczy same znajdą się na swoim miejscu :)

Źródło artykułu: http://fixthisbuildthat.com/diy-pallet-crate-closet-storage-plans/

Podobne artykuły