Jeśli planujesz przeprowadzkę musisz poznać te triki!

Porady Data publikacji: 07 czerwca 2016

Przeprowadzka to nic miłego – wiemy po sobie. Kilka już przeżyliśmy :) Najpierw spakuj wszystko aby nic się nie pogubiło, a potem jeszcze to znajdź! Chcielibyśmy Was przed tym ustrzec, mogą pomóc Wam te triki, które idealnie sprawdzą się na przeprowadzkę. Zobaczcie sami :)

DomPelenPomyslow---Najlepsze-pomysły-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Jeśli chcecie wprowadzić się do nowego domu i nie powyrywać sobie wszystkich włosów to koniecznie zastosujcie te triki :) 

Kartonowe pudełka

Zanim zaczniesz pakować rzeczy w kartonowe pudła zrób w nich prostokątne otwory, za które potem będziesz mogła je wygodnie złapać. Na dno również możesz zrobić dodatkową warstwę podłogi aby pudłu było bardziej wytrzymałe. Do ciężkich rzeczy można włożyć do środka kawał wyciętej płyty drewnianej, a na lżejsze kawałek dociętego kartonu.

2016-06-07_212428

Zabezpiecz uchwyty od szafek

Podczas przenoszenia rączki od szafek mogą porysować ściany lub zostać odłamane. Gdy je odkręcisz mogą się zgubić dlatego zastosuj prosty trik i przykręć je wewnątrz szuflady.

2016-06-07_212612

Aby szuflady nie otworzyły się podczas transportu możesz owinąć je streczem albo przykleić taśmą klejącą.

2016-06-07_212709

Przenoszenie elektroniki

Jeśli zamierzasz przenosić urządzenia elektroniczne zrób sobie zdjęcie podłączenia wszystkich kabli. Dzięki temu potem nie będziesz musiała rozwiązywać tej łamigłówki :) Wystarczy spojrzeć na zdjęcie!

2016-06-07_212800

Śrubki i inne drobiazgi

Jeśli rozkręcasz meble grupuj śrubki w plastikowych woreczkach i podpisuj je. Dzięki temu potem łatwiej je złożysz. Ustal sobie schemat np. śrubki od każdej szuflady w osobnym woreczku, dzięki temu unikniesz wielu nerwów.

2016-06-07_212904

Oznaczanie kartonów

Użyj kolorowych nalepek aby oznaczyć kartonu z odpowiednich pomieszczeń lub pogrupuj je tematycznie. Możesz je również po prostu podpisać np. Salon Książki, Salon dekoracje itd. Dzięki temu w nowym mieszkaniu od razu możesz zanosić kartony do odpowiednich pomieszczeń co sprawi, że będzie mniejszy bałagan i łatwiej będzie Ci się rozpakować.

2016-06-07_213004

Więcej trików przydatnych podczas przeprowadzki znajdziesz na filmiku poniżej :) Warto obejrzeć i zaoszczędzić sobie nerwów!

 

Podobne artykuły