Jeśli nie masz na nic siły i czujesz się przemęczona to spróbuj tej domowej mikstury!

Zdrowie Data publikacji: 07 listopada 2016

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Prześladuje Cię uczucie zmęczenia i niechęć do czegokolwiek? Może towarzyszy temu lekki ból głowy i nieumiejętność skupienia się na dłużej przy pracy? Jeśli tak to musicie wypróbować tą domową miksturę.

  1. Wystarczą dwa składniki, oliwa z oliwek i cytryna
  2. Ta mikstura Cię ożywi i doda energii
  3. Jej wykonanie jest bardzo szybkie

Dlaczego oliwa z oliwe? Jest ona bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wpływają one na poziom cholesterolu, ale też są potrzebne do prawidłowej pracy naszego układu nerwowego oraz mózgu. Cytryna za to posiada wiele przeciwutleniaczy oraz witamin i składników odżywczych. Oba składniki w połączeniu ze sobą tworzą ciekawy specyfik, który nie tylko usunie z naszego organizmu toksyny i doda mu energii, ale również na długi czas zadba o nasze zdrowie jeśli będziemy go regularnie stosować.

Stosowanie

Najlepiej stosować to w dodatku do jakiejś potrawy np. sałatki. Łyżka oliwy i sok z jednej cytryny dodadzą jej ciekawego aromatu. Możesz też wypić je tak po prostu. Najlepiej sok z jednej cytryny i łyżkę oliwy dodać do wody i wypić duszkiem.

Na co jeszcze działa ten specyfik?

Spożywanie tego połączenia dwóch składników pozytywnie wpływa na problemy z reumatyzmem. Dodatkowo pomagają zrównoważyć żółć wątroby i pęcherzyka żółciowego. Pomagają również na zaparcia.

Źródło artykułu: http://www.healthyfoodhouse.com/squeeze-1-lemon-lime-1-spoonful-olive-oil-will-never-stop-using/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły