Jedna szklanka tego napoju przed snem sprawi, że przez noc będziesz spalać tłuszcz!

Zdrowie Data publikacji: 26 września 2016

Chcesz chudnąć nawet podczas snu? Wystarczy zacząć pić ten napój przed snem i dostosować się do jednej zasady dotyczącej jedzenia kolacji :)

fot. healthylivingtricks.com

fot. healthylivingtricks.com

Zacznijmy najpierw od samej kolacji. Jest rzecz, na którą musicie zwrócić uwagę i zawsze się do tego stosować. Powiemy Wam jak powinna wyglądać zdrowa kolacja, dzięki której będziecie w stanie chudnąć nawet podczas snu poprzez podkręcenie swojego metabolizmu.

Odpowiednia kolacja

Zapomnij o jedzeniu węglowodanów na kolację. Rezygnujemy z pieczywa, nawet pełnoziarnistego oraz innego źródła węglowodanów jak np. kasza, makaron itd. Na kolację jemy warzywa. Dużo warzyw tak by czuć się najedzonym. Możemy dodać do tego jakieś mięso, najlepiej chude np. pierś z kurczaka lub kawałek ryby. Mięso nie powinno po przygotowaniu przekraczać 100-150g. Na kolację nie jemy też owoców, jak wiemy są źródłem fruktozy czyli jakby nie patrzyć – cukru. Kolację jemy 2 godziny przed snem, aby nie czuć się głodnym gdy siedzimy np. do 2 w nocy, a kolację zjemy o 18. Trzymanie organizmu w uczucie głodu nie jest dobre dla naszej diety. Już wiecie jak powinna wyglądać Wasza kolacja. Rezygnujemy wieczorem również ze wszystkich słonych przekąsek. Zero chipsów czy paluszków!

Teraz zajmiemy się kwestią naszego magicznego napoju :)

Napój przyśpieszający metabolizm podczas snu

Metabolizm podczas snu jest bardzo istotny dla naszego procesu odchudzania. Warto zadbać o to by go podkręcić, dzięki temu będziemy mogli zrzucać kilogramy nawet podczas nocnego odpoczynku.

Składniki:

  • 1 ogórek
  • 1 cytryna
  • kawałek świeżego tartego imbiru
  • 8 szklanek wody z filtra
  • świeże liście mięty

Wszystkie składniki wkładamy do jakiegoś zamykanego pojemnika i zalewamy wodą. Pozostaw go w lodówce na cały dzień i wieczorem będzie już gotowy do spożywania. Wypij szklankę tego napoju przed samym snem. Warto również zrobić to po przebudzeniu. Wypróbujcie ten sposób, naprawdę da się tak schudnąć. Przekonałam się na sobie :)

Przygotowanie tego napoju możecie zobaczyć również na filmiku poniżej.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły