Jaki manicure na lato? Znamy trendy

Uroda Data publikacji: 05 czerwca 2024

W sezonie letnim 2024 roku królują proste i naturalne stylizacje paznokci. Długie, intensywnie kolorowe paznokcie odchodzą w zapomnienie, a na pierwszy plan wysuwa się manicure regenerujący, który odżywia i wzmacnia płytkę paznokcia – podaje Onet.

W tym sezonie letnim, trendy w manicure zaskakują swoją prostotą i skupieniem na pielęgnacji. W 2024 r., na pierwszym planie znajduje się regenerujący manicure, który nie tylko odżywia, ale także wzmacnia płytkę paznokcia. Moda na długie paznokcie w intensywnych kolorach zdaje się przemijać, a coraz większym zainteresowaniem cieszą się naturalne, proste stylizacje w odcieniach nude na krótko spiłowanej płytce.

Estetyka naturalności, która dominuje od kilku sezonów, w tym roku zyskuje nowy wymiar. Coraz częściej sięgamy po odżywki, które wzmacniają i chronią płytkę paznokcia. Te produkty nadają paznokciom subtelny, różowy odcień z połyskiem, jednocześnie regenerując je dzięki zawartości protein, keratyny i olejków. Po zastosowaniu odżywki pielęgnującej lub olejku nawilżającego, paznokcie nie tylko prezentują się zdrowo i mocno, ale są też mniej narażone na kruszenie i rozdwojenie.

Przy wyborze produktów do manicure na wakacje, warto zwrócić uwagę na ich skład. W olejkach i odżywkach warto szukać witamin z grupy B, witaminy E, keratyny, elastyny i olejów. Te składniki mogą szybko i skutecznie odbudować paznokcie, poprawić ich kondycję, a także nadać im mlecznego blasku. Taki manicure jest nie tylko zdrowy, ale i efektowny.

Podobne artykuły