Jak zrzucić 3kg w tydzień? To proste!

Zdrowie Data publikacji: 15 maja 2016 / Aktualizacja: 2016-05-17

Jest jakaś specjalna okazja, ale ulubiona sukienka nie dopina się? Chcesz szybko zrzucić parę kilogramów? Dzięki temu sposobowi możesz zrzucić 3kg w tydzień i zmieścić się w swoją wyjściową kieckę :)

DomPelenPomyslow---Najlepsze-pomysły-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Jest wiele diet, które mogą zapewnić takie efekty. Problem w nich jest z reguły jeden – nie dostarczają organizmowi potrzebnych składników. Dieta kopenhadzka czy grejpfrutowa mogą nam pomóc szybko schudnąć, ale przez nie organizm traci swoje siły witalne. Dlatego lepiej od takich drastycznych diet zastosować ten pomysł i wykorzystać imbir oraz cynamon.

Imbir został już przebadany przez wszystkich możliwych badaczy i potwierdzono, że pomaga w spalaniu zbędnych kilogramów. Zwiększone stężenie termogenezy, która odpowiada za spalanie tłuszczu oraz podwyższone pH w żołądku pomogą zrzucić łatwo zbędne kilogramy. Wszystko dzięki obecności imbiru w diecie.

Wystarczy jedna łyżka imbiru dziennie aby zwiększyć swój metabolizm nawet o 20%.

Cynamon jest składnikiem, który pomaga regulować poziom cukru w organizmie. Do tego skutecznie przetwarza węglowodany.

W naszej diecie będziemy wykorzystywać prosty koktajl. Zrobicie go z następujących składników:

  • łyżeczka miodu
  • łyżeczka curry
  • łyżeczka imbiru
  • łyżka czarnej herbaty
  • 50ml jogurtu naturalnego
  • 2 szklanki wody
  • łyżeczka cynamonu

Zalej herbatę do połowy i gotuj jeszcze przez 2 minuty. Odstaw na kwadrans aby się zaparzyła dostatecznie mocno. Dzięki temu wytworzą się w niej garbniki oczyszczające organizm i hamujące powstawanie tkanki tłuszczowej. Dodajemy do niej resztę wody i wszystkie składniki. Całość doprowadzamy do wrzenia i ściągamy z ognia czekając aż się ostudzi. Przelewamy przez sitko i pijemy taki wywar przez cały tydzień zamiast kolacji. Po tygodniu stajemy na wagę i cieszymy się z wyniku :)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły