Jak rozchodzić jeansy

DIY Data publikacji: 03 listopada 2014 / Aktualizacja: 2022-01-02

Jak rozchodzić jeansy? Kupiłaś nowe spodnie, chcesz je założyć na wyjątkową okazję lub zabrać na urlop, ale nie czujesz się jeszcze w nich komfortowo? W takiej sytuacji warto je rozchodzić, a można zrobić to lepiej i szybciej stosując te porady :)

Jak rozchodzić jeansy

Zacznij od założenia spodni i powyginaj się w nich trochę. Wtedy poczujesz, które miejsca najbardziej Cię uwierają. Zapewne będą do uda lub łydki. W tych miejscach jeansy najczęściej bywają niedopasowane idealnie do naszego ciała. W takim przypadku nie będzie dużego problemu. Jeśli jednak cisną Cię w pasie to jest to już trudniejsze. Sposób szycia spodni sprawia, że w tym miejscu rozciągają się ciężej co jest oczywiście zrozumiałe. Nie chcielibyśmy aby podczas noszenia zaczęły nam się ześlizgiwać z bioder.

Skoro znamy już miejsca, w których spodnie cisną to przechodzimy rozciągnięcia spodni. Przygotuj sobie butelkę ze spryskiwaczem, a następnie napełnij ją letnią wodą. Spryskaj miejsca, w których jeansy cisną, a następnie mocno je rozciągnij w rękach.

Teraz jeszcze raz spryskaj te miejsca i załóż wilgotne spodnie na ciało. Zrób kilka przysiadów to bardzo dobrze rozciąga spodnie. Podczas przysiadów nasze mięśnie nóg się napną i rozciągną materiał w miejscach, które najbardziej cisną.

Trudniejszym zadaniem jest naciągnięcie ich na długość. Możesz zrobić to podobnie. Spryskaj nogawki spodni letnią wodą, a następnie je naciągnij rękami. Złóż je do siebie aby rozciągać je równomiernie. Nie chcielibyśmy aby jedna była dłuższa od drugiej. Aby sobie to ułatwić możesz stanąć na jeansach w pasie i następnie pociągnąć za nogawki. Dzięki temu użyjesz większej siły.

Gdy jeansy już wyschną po tych wszystkich zabiegach załóż je jeszcze raz na siebie i poruszaj się robiąc kilka przysiadów i podnosząc nogi do góry zginając je jednocześnie w kolanie. Podczas tych prostych ćwiczeń ostatecznie dopasują się do Twojej figury.

Podobne artykuły