Hosting, który ma nie zawieść

DIY Data publikacji: 26 maja 2016 / Aktualizacja: 2017-04-29

Jeśli planujesz stworzenie bloga, sklepu internetowego, forum bądź jakiejkolwiek strony www, staniesz przed decyzją wyboru firmy oferującej hosting. To będzie bardzo ważna decyzja, ponieważ od profesjonalizmu dostawcy będzie zależała stabilność i szybkość wczytywania Twojej strony – co jest istotne w momencie gdy chcesz aby użytkownicy do Ciebie jeszcze wrócili.

DomPelenPomyslow---Najlepsze-pomysły-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Przed podobnym wyzwaniem także stał kiedyś także dompelenpomyslow.pl. Na bazie swojego doświadczenia postanowiliśmy podpowiedzieć na co powinniście zwrócić uwagę przy wyborze hostingu:

    1. Stabilność – bez własnych testów ciężko to zweryfikować, jednak możecie zwrócić uwagę co gwarantują Wam w regulaminie poszczególni dostawcy.
    2. Indywidualne podejście – w największych firmach będą patrzeć na Was wyłącznie przez pryzmat procedury. Najważniejsze, aby po drugiej stronie mieć partnera który w trudnych przypadkach poświęci czas na sprawdzenie Waszych potrzeb i dostosuje do nich swoją usługę.
    3. Szybkość wczytywania – aby to zweryfikować musicie założyć usługi testowe u poszczególnych dostawców bądź opierać się na dostępnych w internecie porównaniach.
    4. Szybkość odpowiedzi wsparcia Klienta oraz jego zakres – w niektórych firmach czeka się 24 godziny aby na końcu usłyszeć, że to nie leży w ich obowiązkach. Jeśli nie macie wiedzy technicznej na temat stron internetowych, radzimy wybór firmy która także jest w stanie pomóc z problemami które dotyczą Waszej witryny www.
    5. Przyjazne zarządzanie usługą – większość paneli zarządzania wśród firm hostingowych jest niesamowicie skomplikowana i ciężko się w nich odnaleźć. W Polsce tylko jedna firma (!) oferuje aplikacje mobilne do zarządzania usługami…


I my tę firmę wybraliśmy :) Ofert hostingowych jest bardzo dużo i możecie się z nimi zapoznać w Google. Ze swojej strony możemy polecić firmę dhosting.pl, która otrzymuje dompelenpomyslow.pl od kilku lat. Nasza strona urosła już do bardzo dużych rozmiarów, generujecie miesięcznie kilka milionów odsłon, a pomimo tego wciąż jesteśmy zadowoleni z jakości samej usługi jak i kontaktu z dhosting.pl gdy zachodzi do takiej potrzeby.

Od kilku miesięcy korzystamy z ich nowego panelu, dzięki któremu poprzez kilka kliknięć można zainstalować własnego bloga bądź uruchomić sklep internetowy.

Pomysł na dziś: jak łatwo założyć własną stronę

Zakładamy hosting za darmo na okres testowy (wybierając jakikolwiek pakiet): https://dhosting.pl/oferta/dkonto.html

Logujecie się do swojego panelu, a następnie wybieracie opcję “Nowa strona”

2016-05-26_162345

Kolejnym krokiem jest już… wybór strony. Możecie utworzyć dzięki jednemu kliknięciu piękny sklep internetowy, własny blog, forum bądź zaawansowany portal. My zawsze chcieliśmy mieć własny sklep internetowy, dlatego wybieramy właśnie tę opcję.

2016-05-26_162404

Zasadniczo to wszystko :) Po około 40 sekundach dostaliśmy powiadomienie na nasz telefon, że nasz sklep internetowy jest gotowy.

2016-05-26_162425

2016-05-26_162445

Prawda, że to proste? Sprawdźcie sami i dzielcie się pomysłami na własną stronę. Jeśli zdecydujecie się, kliknijcie w ten link i załóżcie swoje konto testowe :) 

Podobne artykuły