Genialne pomysły do garażu

DIY Data publikacji: 2016-02-24 / Aktualizacja: 2022-01-02

Garaż to miejsce, w którym naprawdę warto zastosować parę trików na organizację przestrzeni. Jednym z nich i chyba naprawdę genialnym są pojemniki, które na szychach możesz podwiesić do sufitu. Takie szyny zrobisz po prostu z trzech desek zbitych razem, a przy wyborze pojemników kieruj się tym by miały wystające boki i były dość solidne – budowlane plastikowe skrzynki powinny się idealnie w tej roli sprawdzić.

Garage-De-Clutter1

Wieszaki na ręczniki z łazienki możesz wykorzystać jako organizer na worki na śmieci. Warto mieć je w garażu bo nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą.

Garage-De-Clutter2

Dobrze rozwiązane miejsce do pracy w garażu to bardzo ważna rzecz. Gotowe komponenty dostaniesz w sklepie budowlanym, potem wystarczy dokupować takie elementy jakie chcesz i wieszać je na specjalnych panelach na ścianie. Dzięki temu dobrze zorganizujesz swoje narzędzia.

Garage-De-Clutter4

Większość narzędzi wykonanych jest z metalu. Wykorzystaj to i kup listwy magnetyczne. Przyczep je do ściany i teraz będziesz mogła zaczepić na nich wszystkie swoje lub swojego faceta, narzędzia.

Garage-De-Clutter5

 

Podobne artykuły