7 czerwca 2015

Dzięki temu koktajlowi zrzucisz 2,5 kg każdego tygodnia!

Chcesz przyśpieszyć efekty odchudzania? Stosuj swoją dietę, bądź aktywna fizycznie, a do tego zacznij pić ten koktajl. Dzięki temu możesz schudnąć nawet 2.5kg tygodniowo. Ma on właściwości, które zapobiegają gromadzeniu się tkanki tłuszczowej. Nie musisz dodatkowo zmieniać swojej diety, ograniczać kalorii czy zaczynać specjalnie ćwiczyć. Zastosuj dotychczasowe założenia diety, którą stosujesz, a dzięki niemu zwiększysz efekty.

Koktajl przyśpieszający odchudzanie

Składniki

  • pół szklanki chudego mleka
  • 1 banan
  • 1 łyżeczka miodu
  • 1/2 łyżeczki cynamonu w proszku

Koktajl przygotuj w blenderze. Pij taki koktajl zamiast śniadania. Ma on właściwości odżywcze, które pozwolą Ci zaspokoić głód. Oprócz tego zawarte w nim składniki zapobiegają odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Dlatego nie zmieniając nic więcej w swojej diecie możesz zacząć chudnąć szybciej.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.