Dzięki tej diecie można zrzucić 10kg w 2 tygodnie!

Zdrowie Data publikacji: 11 grudnia 2016

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

To bardzo restrykcyjna dieta. Pamiętaj, że zawsze gdy korzystasz z takiej diety musisz dbać o odpowiednie dostarczanie organizmowi minerałów i witamin. Drugą kwestią jest efekt jo-jo. Przy praktycznie każdej diecie może się pojawić, a zwłaszcza przy dietach, w których spożywamy mało kalorii.

Nie inaczej jest w przypadku tej diety. Dzięki niej możecie szybko zrzucić dużo kilogramów (w większości to po prostu woda zaległa w organizmie). Dzięki temu możecie lepiej wyglądać podczas jakiejś wyjątkowej okazji, ale jeśli później nie będziecie zdrowo się odżywiać i nie będziecie trzymać lekkiej diety aby zrównoważyć metabolizm to efekt jo-jo macie jak w banku. Dlatego ostrzegam każdego kto zamierza z tej diety skorzystać, jest skuteczna ale na niej nie wolno poprzestać bo waga wróci w mgnieniu oka. Jeśli chcecie ją utrzymać zacznijcie dalej stosować już nie tak restrykcyjną dietę oraz wszelkie zalecenia dotyczące zdrowego żywienia.

Musicie również pamiętać by nie korzystać z tej diety dłużej niż dwa tygodnie. Pijcie również nawet po jej zakończeniu odpowiednio dużo wody bo woda to coś co bardzo szybko wraca, a razem z nią waga.

Dieta jajeczna

Głównym składnikiem naszej diety uderzeniowej są jajka. Są one bardzo zdrowe i powinnaś jeść je codziennie. Zmniejszają apetyt, zawierają potrzebne dla naszego organizmu minerały. Podczas tej diety musi pamiętać o tym aby nie pić w ogóle alkoholu. Zapomnij też o gotowych przekąskach, zwłaszcza słonych. Odrzucamy również sól, słodycze i cukier w każdej postaci. Tylko wtedy to ma sens.

2016-12-11_221805

Drugą rzeczą, którą musimy pamiętać to picie wody. Musisz pić 1,5l wody dziennie aby dieta poskutkowała. Odpowiednia ilość spożywanej wody pomaga na jej retencję w organizmie dlatego możemy pozbyć się jej dzięki czemu da się zrzucić nawet kilka kilogramów na samej wodzie. Nasz organizm głównie składa się bowiem z wody.

Jadłospis

Poniżej przedstawiamy Wam tygodniową rozpiskę żywieniową. Po jednym tygodniu diety zaczynamy od początku. Dietę stosujemy przez maksymalnie dwa tygodnie.

Pierwszy tydzień

Poniedziałek:

Śniadanie: 2 gotowane jajka i jeden owoc cytrusowy.
Obiad: Sałatka z kurczakiem.
Kolacja: 2 słodkie ziemniaki i 2 jabłka.

Wtorek:

Śniadanie: 2 gotowane jajka i jeden owoc cytrusowy.
Obiad: Gotowane, zielone warzywa i sałatka z kurczakiem.
Kolacja: sałatka, jedna pomarańcza i… 2 jajka.

Środa:

Śniadanie: 2 jajka i jeden owoc cytrusowy.
Obiad: Sałatka i kurczak.
Kolacja: Trochę sera, pomidor i słodki ziemniak.

Czwartek:

Śniadanie: 2 jajka i owoc.
Obiad: Sałatka i pierś z kurczaka na parze.
Kolacja: Owoc.

Piątek:

Śniadanie: 2 jajka i owoc cytrusowy.
Obiad: Sałatka i ryba.
Kolacja: Warzywa na parze i… 2 jajka.

Sobota:

Śniadanie: 2 jajka i owoc cytrusowy.
Obiad: Kurczak i warzywa na parze.
Kolacja: Owoc.

Niedziela:

Śniadanie: 2 jajka i owoc cytrusowy.
Obiad: Sałatka, warzywa na parze i kurczak.
Kolacja: Warzywa na parze.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły