Dwie proste zmiany, które pomogą Ci zrzucić kilogramy

Zdrowie Data publikacji: 19 lutego 2016

Miniatura

Jest to idealny sposób na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów dla osób z lekką nadwagą. Jeśli więc chciałabyś zrzucić 5, maksymalnie 10kg i nie masz znacznej tendencji do tycia możesz zastosować te dwie porady i zobaczyć jak Twoje kilogramy z czasem znikają na wadze. 

Szklanka wody przed posiłkiem

Przed każdym posiłkiem wypij szklankę wody. Jedz powoli i tylko do momentu kiedy czujesz się już najedzona. Nie najadaj się na siłę, lepiej wyrzucić niż zjeść wszystko, a z czasem bez problemu dostosujesz porcje.

Wyeliminuj jasne pieczywo

Całkowicie zrezygnuj z jasnego pieczywa, jedz chleb razowy i pełnoziarnisty. Makaron również możesz zacząć stosować pełnoziarnisty – smakuje tak samo, jest jedynie nieco droższy. Do tego ogranicz produkty mączne – np. kopytka, ciasta itd :)

 

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły