Domowy sposób na opadającą powiekę

Uroda Data publikacji: 18 grudnia 2016

untitled-1

Jeśli masz problemy z opadającymi powiekami i chciałabyś wreszcie się ich pozbyć to nie musisz wykorzystać ten domowy sposób. Nie musisz wcale inwestować w drogie zabiegi kosmetyczne, ani specyfiki. Wystarczy bardzo prosta maseczka. Efekty nie pojawią się oczywiście po pierwszym zastosowaniu, ale jeśli będziesz regularna i cierpliwa to na pewno zobaczysz znaczącą różnicę.

Opadająca powieka jest jednym z efektów starzenia się skóry, ale czasami przyczyna może leżeć po stronie choroby lub jakiegoś urazu. Najskuteczniejszym i najszybszym sposobem jest operacja, ale nie musisz od razu się jej poddawać. Możesz na razie wypróbować dużo tańszy i mniej inwazyjny sposób czyli maseczkę z jajka.

Ma ona bardzo mocne działanie ściągające. Ujędrnia ponownie naszą skórę. Jest naturalna i można ją stosować nawet codziennie jeśli masz na to oczywiście czas.

Jak zrobić maseczkę ściągającą opadającą powiekę

Zacznij od rozbicia jajka i oddzielenia żółtka od białka. Będziemy potrzebować jedynie białka. Najpierw jednak dokładnie oczyszczamy twarz, a następnie nakładamy białko na powieki tak aby nie spływało nam po twarzy. Czekamy, aż białko wyschnie, jednocześnie trzymaj zamknięte oczy. Możesz zrelaksować się przy muzyce, to potrwa kilka minut. Po paru minutach zmyj białko dokładnie letnią wodą.

Ćwiczenia na opadającą powiekę

2016-12-18_170856

Aby ujędrnić skórę powiek i naciągnąć je by tak nie opadały i nie tworzyły posępnego i zmęczonego wyrazu twarzy możecie też wykonać parę ćwiczeń. Jak ćwiczyć powieki dowiecie się z filmiku poniżej. Zajmuje to parę minut więc na pewno uda Ci się je wygospodarować w ciągu dnia. Możesz robić to np. w pracy gdy masz chwilę luzu.

Podobne artykuły