Domowy sposób numer jeden na ból głowy i migreny

Zdrowie Data publikacji: 21 października 2016

Jeśli masz problemy z częstymi bólami głowy i migrenami to na pewno wiesz jaki to jest problem i utrudnienie w codziennym życiu. Często wtedy sięgamy po środki chemiczne, które nas uzależniają i z czasem działają coraz słabiej. Częste ich spożywanie jest niekorzystne dla naszego zdrowia, dlatego warto zastąpić je czymś naturalnym i stosować od razu gdy zauważymy pierwsze narastające objawy bólu głowy.

lemon-squeezer-609273_960_720

Czego będziemy potrzebować?

  • 250ml wody
  • sok z jednej cytryny świeżo wyciśnięty
  • dwie łyżeczki soli himalajskiej

Przygotowanie

Sok z jednej cytryny wlewamy do szklanki z wodą i dodajemy soli. Dokładnie mieszamy aby sól się rozpuściła. Jest on bogactwem składników odżywczych, które pomogą Ci z bólem głowy. Gdy tylko poczujesz narastający ból wypij ten domowy środek.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły