10 stycznia 2015

Domowy sposób na siniaki

Chcesz szybko pozbyć się siniaków? Maż ważną uroczystość już za kilka dni, a Twoje nogi nie wyglądają idealnie przez siniaka, który sobie nabiłaś? Oto domowy sposób dzięki, któremu usuniesz siniaka szybko i skutecznie :)

Jedyne czego potrzebujemy to kompres z sody i octu. Jest on bardzo skuteczny na walkę z siniakami. Jego stosowanie również jest bardzo proste i zapewne wszystkie składniki masz już w swojej kuchni.

Składniki

  • 100ml zimnej wody
  • łyżka octu
  • łyżka sody

Przygotowanie

Ocet i sodę dodajemy do zimnej wody i mieszamy, aż soda się rozpuści. Następnie nasączamy gazę lub wacik roztworem i nakładamy na siniaka. Kompres trzymamy przez 15 minut. Siniak oczywiście nie zniknie od razu. Zabieg powtarzaj trzy razy dziennie. Dzięki temu do ważnego wydarzenia, które Cię czeka zdążysz pozbyć się siniaka :)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.