Domowy sposób na przetłuszczające się włosy

Uroda Data publikacji: 07 stycznia 2016

Jeśli borykasz się z problemem szybko przetłuszczających się włosów to mamy dla Ciebie domowy sposób, który Ci w tym pomoże.

Miniatura

Idealny na to będzie suchy szampon. Stosowałaś już go kiedyś? Jego aplikacja jest bardzo prosta, wystarczy dosłownie chwila aby wyjść znowu z włosami jak po kąpieli. Jeśli nie masz suchego szamponu możesz użyć zasypki dla dzieci, działa bardzo podobnie. Jej stosowanie ma też kilka plusów – jest tańsza od suchego szamponu, przyjemnie pachnie, natychmiast absorbuje tłuszcz i do tego jest bardziej wydajna od opakowania suchego szamponu. Ostatecznie nawet możesz użyć proszku do pieczenia w awaryjnej sytuacji – np. przed wyjściem gdy nie masz czasu na prysznic.

To jednak doraźny sposób, który likwiduje tylko efekty, a nie przyczyny szybkiego przetłuszczania się włosów. Jeśli również chcesz powalczyć z przyczynami zastosuj ocet jabłkowy. Wystarczy, że 1/4 szklanki octu jabłkowego połączysz z 450ml wody i wetrzesz mieszankę po umyciu włosów w skórę głowy. Kurację oczywiście musisz powtarzać, aż efekty okażą się dla ciebie zadowalające.

Podobne artykuły