Domowy sposób na opadające powieki

Uroda Data publikacji: 17 lipca 2016

Opadające powieki to problem wielu kobiet. Zanim jednak zdecydujesz się na zabieg chirurgi kosmetycznej może warto spróbować domowej metody?

DomPelenPomyslow---Najlepsze-pomysły-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Największą wadą estetyczną tej dolegliwości jest to, że bardzo nas to postarza. Wpływają też na jakość naszego widzenia po prostu ją pogarszając. Opadające powieki są problemem, który dzisiaj bardzo szybko rozwiązuje chirurgia kosmetyczna. Wiąże się to jednak z zabiegiem, na który nie wszystkie chcemy się zdecydować, oraz z kosztami, które nie zawsze możemy ponieść. Co wtedy robić? Możecie wypróbować domowy sposób na opadające powieki.

Diagnoza

Opadające powieki mogą występować stale lub się pogłębiać. Mogą również pojawiać się lub zanikać, albo występować jednostronnie lub obustronnie. Jest wiele przyczyn tego schorzenia poczynając od starzenia się naszego ciała, wskazując na cukrzycę czy przebyty udar mózgu. Opadające powieki mogą mieć też związek ze stanem zdrowia naszych nerek. Jeśli jednak możemy wykluczyć problemy natury medycznej, a jest to ewidentnie wina naszej urody i starzenia się, wtedy warto spróbować zająć się problemem.

Herbata rumiankowa

1420995001rumianek

To sposób numer jeden na opadające powiek. Kuracja jest bardzo prosta bo wystarczy zaparzyć rumianek, a następnie woreczki z rumiankiem przechowujemy w lodówce. Jeśli mamy trochę czasu nakładamy je na 20 minut na oczy i relaksujemy się.

Zabieg należy do tych, w których trzeba dużej wytrwałości i systematyki. Po miesiącu zauważymy znaczne efekty, ale musimy stosować go regularnie. Warto się jednak uzbroić w cierpliwość. Jest to również doskonała kuracja dla skóry wokół oczu więc korzyść jest podwójna.

Na następnej stronie poznasz kolejne dwa sposoby.

Podobne artykuły