Domowy sposób na leczenie próchnicy

Zdrowie Data publikacji: 20 października 2016

Masz problem z próchnicą, ale za nic nie wybierzesz się do dentysty? Nie neguję Cię i dobrze rozumiem. Jest wiele osób, które będą wzbraniać się wizyty u dentysty do ostateczności. Dlatego jeśli mamy problem z próchnica i nie chcemy odwiedzać gabinetu to warto chociaż zrobić coś we własnym zakresie i wypróbować domowy sposób na walkę z próchnicą.

heal-cavities-and-tooth-decay-naturally

Stworzymy domowy środek, który ma leczyć i zapobiegać próchnicy. Również w pewnym stopniu wybiela zęby usuwając przebarwienia. Jego wykonanie jest tanie, a metoda skuteczna. Najważniejsze, że nie przynosi żadnych skutecznych skutków ubocznych.

Składniki

  • 1/4 łyżeczki oleju kokosowego
  • 2 krople olejku goździkowego
  • szczypta kurkumy
  • szczypta soli morskiej

Przygotowanie

Składniki mieszamy ze sobą tworząc pastę. Warto zamknąć je w szczelnym opakowaniu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Stosowanie

Nanosimy trochę pasty na szczoteczkę do zębów i szczotkujemy je przez 5 minut. Po tym czasie płuczemy usta i myjemy je jeszcze raz zwykłą pastą do zębów. Kurację stosujemy raz dziennie.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły