Domowy mix, który ułatwia spalanie tłuszczu na brzuchu i boczkach

Zdrowie Data publikacji: 24 listopada 2016

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Dzisiaj przedstawimy Wam prosty przepis przyśpieszający spalanie tłuszczu na brzuchu oraz boczkach. Musicie jednak pamiętać, że samo picie go nie wystarczy :) Włączcie do tego ćwiczenia albo dietę, a efekt na pewno Was zaskoczy.

Składniki

  • łyżeczka cynamonu
  • 2 łyżki octu jabłkowego
  • łyżka miodu
  • 2 łyżki soku z cytryny
  • 150ml wody

Przygotowanie

Przygotowanie jest bardzo proste, wystarczy wymieszać te składniki i od razu po przygotowaniu wypić. Ten środek przyśpiesza metabolizm i obniża ciśnienie krwi. Pomaga skuteczniej spalać kalorie.

Na pewno powiecie, że to bzdura i to nie działa. Ale powiem Wam szczerze, że mam już za sobą 20kg wagi zrzucone i takie suplementy naprawdę pomagają. Zawsze gdy przerywałam suplementację podczas diety efekty były mniejsze niż normalnie więc to pomagało. Oczywiście sam napój na niewiele się zda, ale mi w połączeniu z dietą, której się trzymałam pomagał. Suplementowałam też wiele innych naturalnych środków, na które przepisy znajdziecie na tej stronie i jeszcze nie raz pojawią się nowe. Ważne jest jednak by trwać przy swoim, a efekty na pewno nadejdą. Mi się udało zrzucić 20kg w niecałe pół roku bez obwisłej skóry i problemów ze zdrowiem więc da się chudnąc :)

Ćwiczenia na tłuszcz na brzuchu

6 prostych ćwiczeń, które spalają tłuszcz na brzuchu

10 produktów spalających tłuszcz na brzuchu

Imbir pomoże Ci usunąć tłuszczyk na brzuchu

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły