10 lutego 2016

Domowa mikstura oczyszczając płuca palacza

Miniaturka-Facebook

Mikstura została stworzona przez serwis trendingstylist.com we współpracy z lekarzami, którzy polecają stosować składniki tej mikstury w dietach oczyszczających. Zwłaszcza pomocna ma być dla osób, które palą już dłużej niż 5 lat i chcą oczyścić swój organizm z toksyn oraz swoje płuca. Pamiętaj tylko, że jeśli chcesz to robić, najlepiej jest również rzucić palenie.

Co będziemy potrzebować do wykonania naszej mikstury? Jest potrzebnych kilka składników:

  • 2 łyżeczki kurkumy
  • kawałek imbiru
  • 1l wody
  • 400g czosnku
  • 400g brązowego cukru

Przygotowanie mikstury jest bardzo proste. Wodę należy podgrzać z cukrem i gdy się zagotuje dodać resztę składników. Po ostudzeniu miksturę trzymamy w lodówce i stosujemy pijąc dwie łyżeczki rano oraz wieczorem.

Jak długo stosować?

To już zależy od Ciebie, nie ma ona bowiem żadnych sztucznych dodatków, które mogłyby CI zaszkodzić. Co prawda jest trochę cukru, ale za to inne składniki działają oczyszczająco, a także wzmacniają naszą odporność.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.