Domowa maseczka na włosy wypadające – najbardziej skuteczna!

Uroda Data publikacji: 25 września 2016

Jeśli masz problem z wypadającymi włosami musisz spróbować tej maseczki. Jest naprawdę skuteczna i daje świetne rezultaty.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Przepis na tą maseczkę pochodzi z Rosji, podchwyciło go tam wiele kobiet, które mają problem z wypadającymi włosami. Nic dziwnego, poza ośrodkami miejskimi dostęp do kosmetyków jest utrudniony. Uboga w minerały dieta sprawia, że włosy słabną. Skoro sprawdziła się u nich w takich warunkach to u nas na pewno również dobrze zadziała :)

Jak się spodziewacie, dostęp jakie miały te kobiety to wszelakich produktów był ubogi dlatego maseczka składa się jedynie z jednego składnika, a jest nim marchew.

Marchew jest doskonałym źródłem Witaminy A oraz beta-karotenu. Dlatego świetnie poprawia zdrowie naszych włosów.

Jak przygotować maseczkę?

Wystarczy drobno posiekać marchew lub przetrzeć na tarce. Następnie wmasowujemy ją we włosy wraz z sokiem, który z niej się wydobędzie. Musimy odczekać 15 minut i umyć dokładnie włosy aby pozbyć się resztek marchwi. Na początku musisz maseczkę użyć przynajmniej 5 razy z rzędu. Gdy włosy staną się bardziej wytrzymałe wystarczy stosować maseczkę raz w miesiącu aby sytuacja nie wróciła do wcześniejszego stanu.

Podobne artykuły