Proszę wypełnić wymagane pola.
Wybierz obraz (y) do przesłania.

Co powinien zawierać artykuł?

  1. Twój adres URL – to link do oryginalnego artykułu na Twojej stronie, który będzie zawarty jako źródło artykułu na dompelenpomyslow.pl
  2. Tytuł posta – tutaj wpisz tytuł artykułu, a w przypadku przepisu kulinarnego, nazwę potrawy, której będzie dotyczył przepis
  3. Treść – musi zawierać praktyczną wartość dla czytelników, może więc być skrótem artykułu, który w całości można przeczytać na Twojej stronie, ale nie może być tylko zachętą bez żadnej wartości merytorycznej.

    W przypadku przepisu kulinarnego opis musi zawierać składniki, może również zawierać sposób przygotowania. Warto również opisać w kilku zdaniach potrawę, by zachęcić czytelników do wykonania przepisu. Jeśli posiadasz film wideo na YouTube, który chcesz dodać do artykuły, wystarczy wkleić w treści jego adres.

    Przepisy bez składników nie będą promowane w naszych kanałach Social media.
  4. Prześlij obraz – w przypadku przepisu kulinarnego dołącz zdjęcie finalnej potrawy, tak samo w przypadku poradników. W przypadku artykułów, w których nie ma efektu finalnego, zostawiamy sobie prawo do dodania zdjęcia ze swojej bazy zdjęć.

Pamiętaj, że aby przesłać artykuł/przepis/poradnik czy jakąkolwiek inną treść, musisz oświadczyć, że jesteś jej autorem i posiadasz do niej prawa, a jednocześnie udzielasz nam zgody na jej publikację na portalu i naszych profilach w Social Mediach.