Dodaj te 3 składniki do swojej porannej kawy, a Twój metabolizm przyśpieszy i łatwiej zrzucisz kilogramy!

Zdrowie Data publikacji: 03 grudnia 2016

2016-12-03_001248

Jeśli zaczynasz dzień od filiżanki kawy to wykorzystaj to w jeszcze lepszy sposób i podkręć swój metabolizm. Dzięki temu łatwiej zrzucisz zbędne kilogramy.

Wystarczy, że do swojej porannej kawy dodasz trzy składniki. Będą to:

  1. olej kokosowy
  2. miód
  3. cynamon

Kawa będzie smakować trochę inaczej, ale nie gorzej :) Jest naprawdę smaczna, za to najważniejsze to co dzieje się po jej wypiciu. Olej kokosowy bardzo szeroko oddziałuje na nasz organizm, ale w tej chwili najważniejsze jest dla nas działanie wspomagające odchudzanie. Zawiera on kwasy tłuszczowe, które w wątrobie przemieniane są od razu na energię, a nie tłuszcz w boczkach. Dzięki temu czujemy się lepiej, mamy więcej energii i szybciej spalamy tłuszcz.

Do tego dochodzi działanie miodu, który również ma właściwości przyśpieszające matabolizm. Do tego zastąpimy nim niezdrowy cukier. Ma bowiem wiele składników odżywczych, Witaminę C, niacynę, ryboflawinę, minerały takie jak żelazo, cynk, wapń, potas czy fosfor oraz też Witaminę B6.

Cynamon to natomiast jest przyprawą znaną ze swoich właściwości metabolicznych. Do tego hamuje stany zapalne i oczyszcza organizm. Jest też antyoksydantem i neutralizuje działanie wolnych rodników.

2016-12-03_002000

Jak przygotować kawę?

Mam nadzieję, że już Was namówiłam do spróbowania tej kawy. Jeśli tak to zobaczcie zatem jak ją przygotować. Nasze składniki będziemy potrzebować w odpowiedniej ilości:

  • 1/4 filiżanki oleju kokosowego
  • 1/2 łyżki miodu
  • 1 łyżeczka cynamonu

Taką mieszankę składników trzymamy szczelnie zamkniętą w słoiku przechowywanym w lodówce, a następnie do zaparzonej kawy, która już lekko się ostudzi dodajemy łyżeczkę lub dwie łyżeczki tej mikstury :)

2016-12-03_002048

Życzę Wam smacznej kawy i szybkich efektów odchudzania. Pamiętajcie tylko, że nie zadziała to jak dieta cud jeśli przy okazji nie zaczniecie się zdrowiej odżywiać albo nie zaczniecie ćwiczyć.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły