Dlaczego piersi opadają – złe nawyki, których musisz się wystrzegać

Uroda Data publikacji: 10 stycznia 2016 / Aktualizacja: 2018-05-26

Opadający biust to nic przyjemnego. Nasze piersi wyglądają dużo gorzej co przekłada się na nasze samopoczucie i poczucie własnej wartości. Jeśli chcesz tego uniknąć musisz wystrzegać się niektórych złych nawyków. Jakich? Dowiecie się w tym artykule.

2016-01-10_134409

Brak ćwiczeń

To jeden z powodów opadania biustu. Nie wiele kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że biust tak jak każda inna część ciała może być wyćwiczony. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie ćwiczenia poprawią kształt biustu zajrzyj do tego artykułu.

Złe opalanie

Opalanie bez środków zabezpieczających czyli kremów z odpowiednim filtrem powoduje utratę jędrności biustu. Dlatego musimy pamiętać by podczas opalania zawsze chronić swój biust. Zobacz naturalne oleje z naturalnym filtrem SPF.

Szybkie tycie i chudnięcie

Powoduje rozciągnięcie się skóry, która nie ma czasu zregenerować się. Dlatego jeśli zrzucamy wagę powinniśmy robić to pod okiem dietetyka, który na końcu diety zapewni nam płynne przejście do normalnego trybu odżywiania bez efektu jojo. Zobacz jak uniknąć efektu jojo w tym artykule.

Palenie tytoniu

Jeśli nie chcesz mieć obwisłego biustu to koniecznie musisz pożegnać się z papierosami. Zobacz artykuł, w którym doradzamy jak skutecznie rzucić palenie.

Noszenie złego biustonosza

Biustonosz powinien być idealnie wybrany do naszego ciała. Dlatego skorzystaj z rady profesjonalistów. Nie zabieraj się do tego sama, zobacz jakie porady dostaniesz od obsługi w salonach z bielizną. Oni dokładnie wymierzą i powiedzą Ci jaki stanik będzie idealny. Dopiero z tą wiedzą możesz spokojnie sama kupować staniki. Pamiętaj, że piersi są najbardziej wrażliwym miejscem na przybieranie lub utratę wagi więc razem z tymi symptomami powinna iść zmiana stanika. Zobacz jeden z artykułów na naszej stronie, w którym już na wstępie dowiesz się jak dobrać odpowiedni biustonosz.

Podobne artykuły