Dieta kalafiorowa czyli 2kg w 7 dni!

Zdrowie Data publikacji: 02 listopada 2016 / Aktualizacja: 2018-06-17

Dieta kalafiorowa czyli 2kg w 7 dni! To bardzo prosta dieta, która nie przekracza 1000 kalorii. Przy takich dietach musicie być ostrożni i nie stosować ich długo. Dlatego nasza dieta objemuje jedynie 7 dni i po niej wracamy do zwykłej zbilansowanej diety.

  1. Jak schudnąć 2kg w tydzień
  2. Dieta kalafiorowa
  3. Dieta uderzeniowa, mniej niż 1000 kalorii

Podczas pierwszego dnia tej diety jemy chude białe sery. Następnie drugiego dnia pijemy tylko sam kefir gdy czujemy się głodni. W trzeci dzień to samo co w drugi, dopiero w czwartym dniu wprowadzamy inne produkty. Mogą to być kalafiory gotowane na parze lub blanszowane. Następnie w piąty dzień spożywamy gotowane mięso drobiowe i kalafiory. Do tego popijamy kefirem. Ostatnie dwa dni to powrót do kefiru i kalafiorów na każdy posiłek. To wszystko. Pamiętaj aby nie stosować tej diety jeśli masz problemy zdrowotne. Jest ona bardzo uboga w kalorie.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły