Czy odkładasz sobie na noc szklankę wody? Zobacz dlaczego rano nie powinnaś jej pić!

Zdrowie Data publikacji: 14 września 2016

Wiele osób zostawia sobie na noc szklankę wody przy łóżku. Następnego dnia ją wypija, albo jeszcze podczas snu. Sami radziliśmy Wam aby na czczo wypić szklankę wody zaraz po przebudzeniu. jednak dlaczego nie powinniśmy jej napełniać i zostawiać na noc koło łóżka? Już tłumaczymy.

dompelenpomyslow-najlepsze-pomysly-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Kurz oraz bakterie i toksyny, które unoszą się w naszej sypialni po pewnym czasie w coraz większej ilości osadzają się na wodzie i szklance. Dodatkowo woda, która jest wystawiona na działanie powietrza zaczyna absorbować dwutlenek węgla. W efekcie tego wszystkiego naturalny skład wody zaczyna ulegać zmianie. Dlatego wodę, która stoi parę kilka godzin powinniśmy wylać i uzupełnić szklankę wodą.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły