Czy kremy naprawdę są w stanie przywrócić młodość?

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2015-08-30

Miniaturka-Facebook

Nieodzownym procesem towarzyszącym zmianom w naszej skórze jest utrata przez nią bezcennej młodości. Odpowiedzialny za jej dobrą formę kwas hialuronowy i włókna kolagenowe według dermatologów ulegają osłabieniu już w momencie skończenia 25 lat. Dzieję się to bardzo wcześnie, dlatego można przypuszczać, że skóra statystycznej 40-latki, jest już znacząco nadszarpnięta upływającym czasem.

Właściwości skóry 40+
Proces starzenia się skóry jest jak najbardziej naturalnym zjawiskiem, związanym z wytrącaniem przez nią niektórych składników takich jak kwas hialuronowy czy elastyna, odpowiedzialnych za utrzymanie jej w dobrej kondycji.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Dobry, bądź nieco gorszy stan skóry 40-latki w znacznym stopniu spowodowany jest dotychczasową pielęgnacją i trybem życia, który prowadziła. Istnieje wiele czynników pogłębiających procesy starzeniowe skóry takich jak: silny stres, przemęczenie, odwodnienie skóry, nieleczony trądzik i stany zapalne oraz dobieranie nieodpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych i wiele innych. Dlatego jeśli przychodzi Ci na myśl, że być może korzystasz z niewłaściwego kremu do pielęgnacji to jest to najlepszy moment na jego wymianę.

Przeczytaj dalej tutaj.

Źródło artykułu: http://mojedomowespa.pl/kremy-do-skory-40-czy-naprawde-sa-w-stanie-przywrocic-mlodosc/

Podobne artykuły