Czarny proszek, który wybiela zęby

Uroda Data publikacji: 23 czerwca 2016 / Aktualizacja: 2022-03-28

To brzmi jak absurd ale jest to jak najbardziej prawdziwe. Nasz czarny proszek, który pomoże nam osiągnąć biały uśmiech to węgiel aktywny. Można go kupić w aptece w kapsułkach, które wystarczy otworzyć. Następnie wysypujemy takie dwie kapsułki na szczoteczkę do zębów i szczotkujemy zęby :)

Możesz też dodać odrobinę swojej pasty do zębów aby łatwiej się je myło. Po 3-4 minutach delikatnego szczotkowania dobrze wypłucz usta. Stosuj ten trik raz w tygodniu aby osiągnąć naprawdę wspaniały rezultat.

Dlaczego to działa?

Węgiel aktywny posiada porowatą strukturę dzięki czemu podczas szczotkowania idealnie usuwa ze szkliwa wszelkie osady i kamień nazębny. Z łatwością wiąże również organiczne związki chemiczne, które znajdują się w na zębach i w jamie ustnej. Ten żółtawy kolorek, którego tak nie lubimy to pozostałości związków garbnikowych, które odkładają się na zębach.

Musicie też wiedzieć, że węgiel jest bardzo łagodny więc nie niszczy naszego szkliwa. Dlatego można stosować go nawet przy nadwrażliwości zębów, a do tego jest 100% naturalny.

  • http://www.heftig.de/weiss-wie-schnee/

Podobne artykuły