13 stycznia 2019

Chrzan, miód i cytryna pozwolą Ci schudnąć 12 cm w talii w 3 tygodnie!

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie jak skutecznie schudnąć. Zmieniamy swoje nawyki żywieniowe, zaczynamy tracić kilogramy, ale efekty nie są spektakularne. Wtedy tracimy motywację i często zarzucamy dietę, a można sobie pomóc. Wystarczy sięgnąć po dodatkowe wspomaga spalania tłuszczu, dzięki którym spalimy jeszcze więcej kalorii. Pamiętaj jednak o tym, że nie są to cudowne sposoby na schudnięcie. Bez zaangażowania w dietę nie uda Ci się osiągnąć efektów tylko włączając je do diety.

Jeśli zastanawiasz się co w ogóle zrobić aby zacząć chudnąć i nie zmieniałaś do tej pory niczego w swoim życiu to zacznij od tego artykułu. Dowiesz się z niego jak zacząć odchudzanie bez ćwiczeń. Gdy jesteś już w trakcie diety i chcesz przyśpieszyć efekty wtedy możesz sięgnąć po ten środek.

Składniki

  • 125 g korzenia chrzanu
  • 3 cytryny
  • 3 łyżki miodu

Przygotowanie

  1. Chrzan obierz, a następnie umieść w blenderze
  2. Cytrynę umyj i obierz ze skórki. Pokrój na mniejsze kawałki i dodaj do blendera.
  3. Dodaj miód i wszystko wymieszaj.
  4. Przełóż masę do słoika i schowaj do lodówki.

Teraz należy jeść po łyżeczce tego środka trzy razy dziennie przez trzy tygodnie. Jemy ją przed każdym głównym posiłkiem. Pamiętaj o tym by trzymać się swojej diety.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.