29 czerwca 2018

Chcesz zmniejszyć obwód brzucha, ale nie masz czasu na ćwiczenia? Zacznij pić tę herbatę!

Kto nie chciałby wyglądać atrakcyjniej, prawda? Często przed zrzuceniem kilku kilogramów i zmniejszeniem obwodu brzucha hamuje nas praca, którą trzeba w to włożyć. Jednak wcale tak być nie musi. Nie poświęcaj się, nie musisz chodzić na siłownie czy stosować drakońskich diet. Być może efekty wtedy nie będą tak imponujące, ale pojawią się! Zacznij pic tę herbatę, zrezygnuj z alkoholu, soli i tłustej, przetworzonej żywności, a już po tygodniu zauważysz efekty kuracji.

Nic nie dzieje się samo, sam napój nie wystarczy aby schudnąć, ale skutecznie pomoże zwiększyć skuteczność kuracji. Jeśli zaczniesz go pić, a jednocześnie zmienisz swoje nawyki żywieniowe, zobaczysz, że schudniesz. Nie, nie musisz przechodzić na dietę. Po prostu wprowadź pewne korekty w tym jak do tej pory się odżywiasz. Oto one:

 1. Jedz mnie soli (gotowe produkty dużo jej zawierają).
 2. Nie jedz fast-foodów, możesz jeść na mieście, ale wybieraj zdrowsze alternatywy.
 3. Zrezygnuj z alkoholu na czas trwania kuracji.
 4. Ogranicz cukier – nadal możesz słodzić kawę, ale nie pij bardzo słodkich napojów jak napoje gazowane czy niektóre soki z kartonika.
 5. Jedz regularnie, regularne pory jedzenia to klucz do dobrych efektów podczas diety. Staraj się jeść co trzy godziny i nie pomijać posiłków. Gdy nie masz jak coś sobie przygotować chociaż wypij jogurt lub zjedz jakiś owoc.

Wydaje Ci się, że to duże zmiany? Nie, bardzo szybko się do tego przyzwyczaisz. Te zmiany tak naprawdę są bardzo proste do wprowadzenia. Wcale nie jesz mniej, nie musisz też pamiętać założeń diety, którą prowadzisz. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to to po co sięgasz ręką gdy kupujesz jedzenie lub wybierasz przekąskę.

Spójrz na zdjęcie powyżej. Bardzo dobrze obrazuje ono sytuację, w której się znajdujesz. Każdy kto był na jakiejś diecie zwróci od razu uwagę na białe pieczywo, przecież tego się nie je jeśli bierzemy się za swoją wagę. To właśnie powoduje, że ludzie bronią się przed dietą lub czują się na niej źle. Nie musisz całkowicie rezygnować ze wszystkiego, po prostu zacznij wybierać zdrowsze rzeczy. Zarówno ta bułka jak i burger mają białe pszenne pieczywo, ale kaloryczność tego posiłku będzie się znacznie różniła. Z jednej strony mamy tuńczyka i warzywa, a z drugiej smażone czerwone mięso, ser i inne dodatki, które również mogły być smażone w głębokim oleju. Tym jednym wyborem przekąski w ciągu dnia zbliżasz się do efektu i swojego upragnionego wyglądu.

Pewnie teraz jesteście ciekawi o jaką herbatę chodzi. Po trochę długim wstępie, który jednak był potrzebny, przyszedł czas na podanie przepisu. Jednak pamiętajcie, sama herbata nie załatwi sprawy, jeśli nie wprowadzicie pewnych zmian. Dlatego nie chcieliśmy publikować samego przepisu bez wprowadzenia do niego, bo moglibyście czuć się zawiedzeni efektami. Być może pojawiłyby się, ale na pewno nie takie jakich oczekujecie.

Herbata z cynamonem, która pomoże Ci schudnąć

Herbata ta skomponowana została w taki sposób, by składniki w niej zawarte w widoczny sposób przyśpieszyły metabolizm. Dzięki ograniczeniu kalorii, za które odpowiada właśnie wstęp, oraz przyśpieszeniu przemiany materii bardzo szybko będziemy mogli zauważyć efekty odchudzania. Oprócz tego herbata ta ma działanie oczyszczające. Pomoże pozbyć nam się złogów jelitowych oraz toksyn zgromadzonych w organizmie.

Składniki

 • 0.5 l wody
 • 1 laseczka cynamonu
 • 1 liść laurowy
 • 2 łyżeczki zielonej herbaty

Przygotowanie

 1. Wodę zagotuj, a po zagotowaniu przelej ją do miseczki, w której znajdują się wszystkie składniki
 2. Pozostaw pod przykryciem na 15 minut by całość się zaparzyła
 3. Następnie możesz odlać samą herbatę do butelki i wypij ją w ciągu dnia
 4. Najlepiej wypić jedną szklankę do śniadania, a resztę w ciągu dnia