Chcesz mieć płaski brzuch? Zastosuj się do 5 wskazówek!

Zdrowie Data publikacji: 17 lutego 2016

DomPelenPomyslow---Najlepsze-pomysły-poradniki-przepisy-porady-lifehacki-dieta-odchudzanie

Zwiększ swoją aktywność fizyczną

Jeśli do tej pory nie ruszałaś się za dużo – czas zacząć. Rozpocznij od spacerów. Spacery przyśpieszają metabolizm i regulują pracę serca.  Lekarze zalecają przynajmniej 20 minut spaceru, ale w dynamicznym tempie. Codzienny spacer po obiedzie może sprawić, że zrzucisz pół kilograma miesięcznie. A to tylko początek naszych rad :) Przeczytaj więcej o spacerach.

nozyce-poziome

Jeśli czujesz się na siłach – zacznij ćwiczyć. Zacznij robić nożyce – są genialnym ćwiczeniem na płaski brzuch. Zacznij realizować ten 30 dniowy harmonogram.

2016-02-17_204209

Pij codziennie ten napój

Woda, którą zrobisz samodzielnie pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy i dzięki temu przyśpieszy upragniony efekt. Nazywa się Sassy Water. Zobacz tutaj jak go przygotować.

W jego skład wchodzi m.in. imbir, którego zaletą jest wspomaganie trawienia, a wszystko dzięki olejowi zawartemu w kłączu, który pobudza wydzielani soku żołądkowego. Imbir dzięki olejkom eterycznym oraz ostremu olejkowi imbirowemu stymuluje przemianę materii. Pozwala też uzyskać efekt sytości, dlatego jeśli będziesz pić ją po obiedzie to dłużej nie będziesz czuć głodu i nie sięgniesz po przekąski. Badania wykazują również działanie odkażające imbiru. Do tego zimna woda wraz z cytryną przyśpiesza metabolizm. Wspomaga pracę układu pokarmowego i samooczyszczanie się organizmu z toksyn.

Zastosuj się do zasad zdrowej diety

Te zalecenia żywieniowe pozwolą Ci stracić od 0.5 do 1kg tygodniowo jeśli się do nich zastosujesz i konsekwentnie wprowadzisz je w życie. Dlatego warto wprowadzić zdrową dietę i konsekwentnie się jej trzymać. Nie oznacza, to że będziesz jeść trawę – więcej dowiesz się tutaj.

Jedz owoce

Jest grupa owoców, które pomogą Ci w twoich staraniach o płaski brzuch. Wprowadź je do swojej diety, a efekt uzyskasz o wiele szybciej.

Zielone jabłka

Jak żadne inne są warte uwagi podczas odchudzania się. Nie tylko oczyszczają nasz organizm z toksyn, ale również spalają tkankę tłuszczową – zbadali i udowodnili to naukowcy z University of Washington. Dlatego warto je jeść nawet dwa razy dziennie.

Cytryna

To kolejny owoc bardzo skuteczny podczas odchudzania. Rób sobie codziennie rano wodę z cytryną i pij ją przez cały dzień. Przyśpiesza metabolizm i oczyszcza organizm z toksyn.

Ananas

Nie tylko łagodzi stany zapalne, ale również wspomaga pracę układu pokarmowego – po prostu przyśpiesza trawienie. Wszystko dzięki zawartości bromelainy, która też zwiększa przyswajanie białek, dzięki czemu szybciej budujemy masę mięśniową i jednocześnie przyśpiesza przemianę materii.

Płaski brzuch do lata

Jeśli już teraz zastosujesz się do tych wskazówek, albo chociaż trochę wprowadzisz je w swoje życie to już na wakacje będziesz mogła cieszyć się płaskim brzuchem :)

 

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły