Aranżacja domu z okresu PRL. Zobacz jak odmienić szarą kostkę!

Wnętrza Data publikacji: 2016-10-14

2016-10-14_154301_fotor_collage

Dom „szara kostka” z okresu PRL-u. Ile z nas go ma, a ile osób wzbrania się przed kupnem takiego oklepanego brzydkiego schematu rodem z poprzedniej epoki? Nie zachwyca niczym, no może oprócz przestrzenności bo zwykle ma ponad 120m2 oraz podpiwniczenie. To chyba największe zalety. W zależności od lokalizacji można też kupić go w dosyć dobrej cenie, ale co dalej? Mieszkać w takim brzydkim oklepanym, bez fantazji domu?

Nie koniecznie. To naprawdę dobra baza do renowacji i zmian. Widziałam wiele takich domów zrobionych za różne pieniądze. Czasem po prostu odnowiona elewacja i remont w środku opierający się na położenie podłóg i gładzie oraz nowym wystroju po całkowite przebudowy. WIele razy byłam zachwycona i nigdy bym nie powiedziała, że to ten sam dom z okresu PLR-u.

Tym razem znalazłam inną genialną realizację. Na pewno nie jest tania do wykonania, ale może Was zainspiruje. Myślę, że nie warto bać się takiego domu. O ile jest w dobrym stanie technicznym to po remoncie na pewno będzie jeszcze długo służył naszej rodzinie. A tym czasem, zobaczcie renowację na wideo poniżej.

Podobne artykuły